iData şirketi üzerinden 90 günü aşmayan Almanya vizesi başvurularınızı randevu alarak yapabilmektesiniz. iData’ya yapılan başvurular ilgili konsolosluğun vize bölümüne gönderilecektir. iData kurumu yalnızca Almanya ve İtalya konsoloslukları tarafından başvuru merkezi olarak atanmıştır. Başvuruya gitmeden önce sizden istenen belgeleri eksiksiz olarak tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Önemli eksikleriniz olduğunda iData vize başvuru merkezi dosyalarınızı size tekrar iade ederek tamamlamanızı isteyecektir. Bu durumda yeniden randevu alıp yeniden başvuruya gitmek zorunda kalabilirsiniz. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak, gerekli evrakların hazırlanması konusunda bilgi ve randevu almak için 0312 911 24 23 numaralı telefonu arayıp gerekli desteği alınız.

iData,  Almanya vizesi ve İtalya vizesi başvuruları için bu iki ülke büyük elçiliği tarafından başvuru merkezi olarak atanmış olan kuruluşun ismidir. iData vize ofisine başvuruya gitmeden önce randevu almanız gerekmektedir. Randevu gününde iData ofisinde hazır bulunmanız ve evraklarınızın eksiksiz olması gerekmektedir. Gerekli evrakların listesini sayfamızda bulabilir ve kendinize uygun olanları hazırlayabilirsiniz. iData ile Almanya vizesi ve İtalya vizesi başvurularını gerçekleştirebilirsiniz.

  • Randevusuz başvurular kabul edilmeyecektir.

iDATA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

iData için ön başvuruya gitmeden önce başvuru sahiplerinden istenilen belge ve evrakları eksiksiz olarak temin edilmesi gerekmektedir. Bu evrak ve belgeler içerisinde eksikler olduğu takdirde iData vize başvuru merkezi ilgili eksiklikleri tam olarak teslim etmeniz üzere vermiş olduğunuz dosyaları başvuru sahiplerine iade ederek tüm işlemi en baştan yapmanızı talep etmektedir. Bu durumda işlemin en başından iData vize başvuru merkezinden yeniden randevu alıp tekrardan başvuruya gitmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu süreç zor ve zaman aşımına uğrayan bir durumdur. Bu gibi olumsuz sorunlarla karşılaşmamak ve gerekli evrakların hazırlanması konusunda bilgi ve randevu almak, iData başvurunuzu eksiksiz ve prosedüre uygun bir şekilde hazırlanabilmesi için Galaxy Vize Başvuru merkezi ile 0312 911 24 23 numaralı telefonlardan iletişime geçebilir ve vize konularında müşteri temsilcilerimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

iData Almanya Vizesi

iData Vize işlemleri noktasında Almanya Konsolosluğu ve İtalya konsolosluğu artık kısa süreli başvuruları kabul etmez ve başvuruları iData üzerinden kabul etmektedir. Gerekli evraklarınızı hazırladık dan sonra iData randevu bölümünden randevu almalısınız.

Size verilen randevu tarihi ve saatinde iData ofislerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.