Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09:00-17:30

TLS Contact

TLS Contact

Bilgilendirme: Kuruluşumuz Alovizem Vize Danışmanlık, Konsolosluklar, Büyükelçilikler, Başkonsolosluklar, göçmenlik ofisleri ve noterler huzurunda başvuru sahiplerinin gerekli izinleri ile birlikte işlemlerini vekaleten yürütmektedir. TLS Contact ofislerinden vize başvuruları yapabilmeniz için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Randevusuz başvurular ancak ölüm, sağlık, eğitim gibi elzem durumlarda kabul edilmektedir. TLS Contact vize başvurularınız için öncelik detaylı bilgi almanız, başvuru esnasında oluşabilecek sorunları, gereksiz maliyet ve zaman kaybını ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Randevu soru ve sorunlarınız için +90 312 911 24 23 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. 

1978 yılında kurulan Teleperformance Grup bünyesindeki şirketlerden bir tanesi olan TLS Contact, 62 ülkede 230’un üzerinde iletişim merkezi ile hizmet vermektedir. TLS Contact uzun yıllardır vize konusunda hizmet sunmakta olup, yüz yüze müşteri hizmetleri yönetiminde uzmanlaşmış global bir şirkettir. Hükümetlere ve şirketlere yönelik olarak mükemmel müşteri deneyimi sunabilmek için dünya çapında hizmetler sunan firma sektöründe lider bir konumdadır. Hızla büyümesini müşterilerinin kendisine duyduğu güvene bağlayan TLS Contact, dünyanın dört bir yanındaki ekipleriyle seçkin bir çalışma yürütmektedir. 

TLS Contact tarafından dünya üzerinde sayısı hızla çoğalan yüz yüze iletişim merkezleri işletilmektedir. Firma müşterilerine birden çok medya platformundan bilgi sağlama, doğrudan yüz yüze iletişim deneyimi ve arka ofis hizmetleri gibi birçok alanda çözüm sunmaktadır. TLS Contact iletişim merkezleri kuruluşlar ve müşterileriyle temel bağlantıyı sağlamaktadır. 

Küresel çapta bilgi birikimi, deneyimli proje yönetimi sunan ekibiyle birleştiğinde, TLS’nin yüz yüze iletişim merkezleri açarak gelişmesine olanak sağlamaktadır. 

Vize uygulamaları, artan hacimleri, kamu harcamaları üzerinde baskı oluşturması ve biyometrik veri toplamanın başlamasıyla birlikte büyük bir değişime uğramıştır. Vize başvurusunda bulunan kişilerde daha fazla hizmete hızlı bir biçimde erişebilmeyi hedeflemektedir. Verimli bir vize başvuru süreci geçirmek, artan hizmet beklentilerini karşılamak, hükümetlerin bütçeleri konusunda destek olmak, turizm faaliyetlerini arttırmak TLS Contact’ın birincil amaçları arasındadır. Bu amaçları gerçekleştirebilmek için yüz yüze müşteri hizmetleri sektöründe öncü firmalardan birisi olarak TLS kapsamlı bir çözüm geliştirdi ve Yeni Nesil Vize Uygulama Merkezi konseptini oluşturdu. Bu bağlamda güvenlik, % 100 BT sürüşü, sürdürülebilirlik ve müşteri hizmetleri alanlarında önemli çalışmalara imza attı. TLS Contact üzerinden alabileceğiniz vizeler:

· İngiltere vizesi, 

· İsviçre vizesi