Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09:00-17:30

VFS Global Ankara Danışmanlık

VFS Global Ankara Danışmanlık; Alovizem firmamız vize işlemleri sektöründe 14 yıldır hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu, bilgi, tecrübesi sizin yanınızda. Başkonsoluklar, Büyükelçilikler, Noterler tarafından izin ve belgelerimiz mevcuttur.

VSF Global Ankara Danışmanlık Firmamız; Remzi Oğuz Arık Mahallesi ,Tunalı Hilmi Caddesi No:50/15 Çankaya https://www.alovizem.com/iletisim/ adresinde bulunmaktadır.Dilerseniz; 0312 911 24 23 irtibat numarasından müşteri temsilcilerimize de ulaşabilirsiniz. Randevular birebir başvuru ile gerçekleşmektedir. Yapacağınız vize başvuru işlemlerinin sorunsuz bir şekilde çözümlenmesi için yanınızdayız.

VSF Global Ankara Danışmanlık bir çok ülkenin vize işlemleri için yetkilendirilmiş bir kuruluştur. Bu ülkeler aşağıda sıranlanmıştır.

1)Fransa

2)İtalya

3)Avusturya

4)Belçika

5)Bulgaristan

6)Danimarka

7)Bulgaristan

8)Dubai

9)Hollanda

10)İrlanda

11)İsveç

12)Kanada

13)Polonya

14)Yunanistan

15)Malta

Vize başvuru işlemlerinde başvuru öncesi mutlaka detaylı bilgi almanız önemlidir. Vize başvuru işlemleri öncesi pasaport kontrollerinin de yapıldığını unutmayınız. Talep edilen vize tarihinin bitmesinden 3 ay sonrasına kadar pasaport tarihiniz geçerli olmalıdır. Evrak hazırlama sürecinden sonra parmak izi randevusu kısmına geçilir.

Eğer ilk defa Schengen vizesi alacak iseniz mutlaka destek almalısınız.

Vize başvurusunun sonuçlandırılma işleminin çeşitli yollarla takip edebilirsiniz. Tarafınıza mail gönderilebilir, cep telefonunuza sms gelebilir ve internet ortamında çevrimiçi  olarakta kontrol sağlayabilirsiniz.

VFS Global Ankara Danışmanlık olarak bütün süreçlerde, belgelerin hazırlanmasında, takibinde ve sonuçlandırlmasında da her zaman yanındayız